Zwróć uwagę na podział pomieszczeń w kawalerce

Kawalerka to niewielkie lokum mieszkalne, zazwyczaj do około 30 metrów kwadratowych. Niestety w przeciwieństwie do standardowych mieszkań popularnym rozwiązaniem w kawalerkach są aneksy, które oddzielają pokój z kuchnią.

Wybierając idealną kawalerkę dla siebie warto jest zwrócić uwagę na to, jak pomieszczenia te są wydzielone. Ważne jest, aby wszystkie pomieszczenia w kawalerce były od siebie jak najbardziej niezależne.

Rzadko zdarza się bowiem, że pokój jest zupełnie oddzielony od reszty kawalerki. Zazwyczaj kuchnia i pokój tworzą jedno pomieszczenie, które jest wyznaczone aneksem.

Charakter kawalerki w dużym stopni zależeć będzie właśnie od niego, zatem zwróć na niego największą uwagę. Zwróć uwagę też na to, ile metrów kwadratowych jest wyznaczonych na kuchnię, a ile na sam pokój.

Oczywiście im większy pokój tym lepiej, bo to w nim będziesz spędzać większość swojego czasu. Kuchnia natomiast nie musi być duża – wystarczy, że bez problemu będziesz w stanie przygotować w niej posiłki i przechować najważniejsze kuchenne rzeczy.

https://tumieszkamy.pl/zarzadzanie-nieruchomosciami-lodz