Wyjście z kościoła

Płynnie przeszliśmy do momentu, w którym religijna część ślubnych uroczystości dobiegła końca i odtąd mamy już do czynienia z pełnoprawnymi małżonkami. Chwila opuszczenia przez nich świątyni jest ważna, bo zgodnie z polską tradycją tuż po wyjściu powinni zostać obsypani ryżem. To dynamiczna scena, której towarzyszą zwykle pełne radości uśmiechy, a więc warto mieć ją uwiecznioną na kilku fotkach.

Od tego momentu dobrze jest tak planować ujęcia, by para młoda była widoczna wspólnie i możliwie blisko siebie. Gdy ostatnie ziarenko ryżu opadnie na ziemię, zacznie się kolejny obowiązkowy element uroczystości, czyli składanie życzeń. Ustawi się długa kolejka chętnych.

Na jej czele znajdą się oczywiście rodzice młodych, za nimi inni członkowie rodziny, przyjaciele i znajomi. Świadkowie natomiast, którzy życzenia winni złożyć jako pierwsi, stają obok małżonków i odbierają od gości kwiaty tudzież koperty. Świadek będzie także koordynował rozwożenie uczestników wesela do miejsca, w którym się ono odbędzie.

https://www.fotografy.eu/ montaż video gielda.ofefundusze.pl