Rodzinny dom Moniki Mrozowskiej

Obserwując życie sławnych osób, często mamy wrażenie, że żyją w innym świecie. Wydaje nam się, że każdy, kto zyskał popularność, jest wyjątkowo bogaty, a problemy i kwestie ważne dla „zwykłych” ludzi wcale ich nie dotyczą.

To nieprawda. Wystarczy spojrzeć na domy gwiazd i celebrytów.

Świetnym przykładem domu urządzonego z sercem jest posiadłość Moniki Mrozowskiej, aktorki znanej z serialu „Rodzina zastępcza”. Jej dom jest pełen kolorów, a jego serce stanowi kuchnia.

Tam też aktorka stworzyła swoje miejsce do pracy, umieszczając komputer na przemalowanej szafce nocnej. Wnętrze jest wesołe dzięki wesołym, plastikowym uchwytom przy prostych szafkach.

Czas spędzany w kuchni umila Monice Mrozowskiej sympatyczny obraz, przedstawiający jej córeczki: Karolinkę i Jagódkę. W takim otoczeniu naprawdę miło jest pracować i gotować.

Inne pomieszczenia w domu aktorki również utrzymane są w indywidualnym stylu. W przedpokoju zachowano grecką stylistykę, by przypominała wszystkim domownikom kochany przez nich kraj.

W domu gwiazdy znajdzie się także sporo elementów wykonanych własnoręcznie lub znalezionych na targu staroci. To właśnie takie drobiazgi tworzą prawdziwy klimat!.

https://hydrauliq.pl/hydraulik-chotomow/ bhp zabrze nawigacja.aktualne-mapy.com.pl