Nie spinać się zanadto

Kończąc nasze rozważania odnośnie fotografii ślubnej, chcielibyśmy udzielić kilku bardzo ogólnych porad. Pary zainteresowane wynajęciem fotografa, o ile dobrze rozpoznają rynek i będą polegać na zaufanych rekomendacjach raczej będą zadowolone z usług.

Wbrew pozorom partaczy nie ma tak wielu, bo wolny rynek dość szybko weryfikuje ich wątpliwy talent. Zdjęcia ślubne są sprawą ważną, ale to nie kwestia życia i śmierci – nie należy popadać w czarną rozpacz, jeśli któreś z ujęć nie wypadło najlepiej.

Po jakimś czasie wszelkie wpadki wspomina się ze śmiechem, a taka lekcja dystansu do siebie nie zaszkodzi nikomu. Jeśli chodzi o koszty współpracy z fotografem, warto znaleźć złoty środek.

Nie jest dobrze, gdy będziemy chcieli na fotkach za wszelką cenę zaoszczędzić, lecz nie ma też powodu, by wydawać na nie astronomiczną sumę. Postawmy na sprawdzonego fotografa, ale bez wygórowanych oczekiwań finansowych.

Podczas ceremonii i wesela nie myślmy o tym, jak wypadną zdjęcia. Skupmy się na przeżywaniu wyjątkowych i niepowtarzalnych chwil.

https://www.fotografy.eu/fotografia-kulinarna/