Najatrakcyjniejszy metraż

Jeszcze do niedawna w Polsce panowało powszechne przekonanie, że im większy dom, tym lepiej. Z biegiem lat okazuje się jednak, że wybudowanie ogromnej willi jest bardzo kosztowne, a jej eksploatacja – wysoce niepraktyczna. Obecnie najatrakcyjniejsze są powierzchnie odpowiednio dopasowane do potrzeb danej rodziny. Jeśli planujesz kupić mieszkanie, nie da się ukryć, że znaczenie ma każdy dodatkowy metr.

Dzieje się tak głównie dlatego, że przeciętne lokum umiejscowione w blokowisku nie przekracza zwykle powierzchni czterdziestu czy pięćdziesięciu metrów. W tym przypadku najważniejsza staje się dla nas liczba pokoi. Łatwo zauważyć, że kawalerka najlepiej sprawdzi się jako mieszkanie dla osoby samotnej lub pary. Trzy czy czteroosobowa rodzina najwygodniej ulokuje się w trzypokojowym mieszkaniu.

W przypadku domów sytuacja wygląda trochę inaczej. Pojawia się większa dowolność w zagospodarowaniu przestrzeni. Jest to dosyć wygodne, ale wymaga również wielu poważnych przemyśleń. Często decydujemy się na możliwie jak największą powierzchnię, której potem nie potrafimy mądrze rozplanować.

Warto więc zaprojektować wnętrze jeszcze w trakcie budowy, by uniknąć nieustawności i niewykorzystanego miejsca.

https://www.domdlaciebie.com.pl/domy-szeregowe-i-blizniaki,405.html Mieszkania Wilczak 20 https://agrobex.pl/pl/wilczak-20 na sprzedaż funkcjonalne domy Poznań Bajkowe http://jandach.pl/pl/tanie-mieszkania-poznan-bajkowe Mieszkania w szeregowcu Poznań