Dobry stan techniczny

Nie da się ukryć, że ze względu na zastraszające ceny nieruchomości, Polacy bardzo chętnie kupują mieszkania czy domy przeznaczone do remontu. Może się wydawać, że w takiej sytuacji dobry stan techniczny budynku schodzi na dalszy plan.

Okazuje się jednak, że im nowszy jest budynek, znacznie chętniej zdecydujemy się na jego kupno. Wbrew powszechnemu przekonaniu, kiedy kupujemy świeżo wybudowany dom, nie zawsze jest to równoznaczne z nabyciem nieruchomości w idealnym stanie.

Jeśli w danym budynku nikt wcześniej nie mieszkał, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w momencie sprzedaży nie będzie jeszcze w pełni wykończony. Nie dajmy się jednak zwieść – czasami lepiej jest uzupełnić braki niż niszczyć i od początku remontować coś, co już jest stare lub bezużyteczne.

Oglądając dom, zawsze rzuć okiem na poważne elementy, których odnowienie będzie najzwyczajniej w świecie drogie. Warto przeliczyć koszty renowacji dachu, zdzierania i położenia nowych podłóg czy wymiany instalacji grzewczej.

Weź pod uwagę stan okien i wyposażenia łazienki. Kompletnie nie przejmuj się brudnymi ścianami, których kolor prawdopodobnie i tak ci się nie podoba, a są stosunkowo łatwe w odświeżaniu.

http://jandach.pl/pl/szeregowce-poznan szeregowce blisko Poznania Szeregowce, domy szeregowe Poznań, okolice Poznania Ville Sołackie to luksusowe apartamenty w Poznaniu na sprzedaż w centrum, obok Parku Sołackiego