Czy gwiazdy mieszkają w pałacach?

Nasze wyobrażenie o mieszkaniach gwiazd i funduszach, jakie posiadają na ich urządzenie często nieco mija się z rzeczywistością. Zapominamy, że polscy aktorzy nie zawsze mogą cieszyć się gażą rodem z Hollywood. Jednak nawet w Polsce zdarza się, że gwiazdy i celebryci mieszkają w pałacach. Przykładem na to jest aktorka Laura Łącz.

Jej dom, znajdujący się na Saskiej Kępie, wpisany został do rejestru zabytków. W tym przypadku wiek budynku zdecydowanie wpływa na jego korzyść. Stare mury należą do tych, o których mówi się, że „mają duszę”. Uroku temu wyjątkowemu miejscu dodaje fakt, że zachował się tu jeszcze przedwojenny parkiet.

Wiele spośród mebli w domu Laury Łącz także może poszczycić się pokaźną historią. W salonie znajdują się oryginalne krzesła oraz w stół w stylu gdańskim, a dekoracyjna komoda pochodzi z przełomu XVIII i XIX wieku. Wspaniałą ozdobę i pamiątkę rodzinną stanowi kryształowy żyrandol, którego kryształki dobierał ojciec gospodyni, aktor i piłkarz Marian Łącz. Tradycyjny wystrój wnętrza pięknie podkreśla kolor ścian.

Aktorka dba o to, by nie przytłaczać przepychu feerią barw i od lat maluje ściany na biało. Dzięki temu wspaniałe, zabytkowe meble są doskonale wyeksponowane.

https://hydrauliq.pl/ ogród zimowy w domu www.zlot2010krakow.pl