Cuda chirurgii plastycznej

Załóżmy, że w wyniku choroby ktoś musi zmagać się z daleko idącymi deformacjami. Są one poważnym problemem, który w gruncie rzeczy uniemożliwia znalezienie normalnej pracy, założenie rodziny czy nawet spokojne wyjście na ulicę.

Są jednak sytuacje, w których da się dla takich ludzi zrobić coś więcej niż tylko okazywanie im współczucia czy wsparcia emocjonalnego. Rozwiązania przynosi współczesna chirurgia plastyczna, która ma kapitalne osiągnięcia w zakresie korygowania i poprawiania tego, z czym natura obeszła się po macoszemu.

Usuwanie niektórych zmian wynikających z wadliwej puli genetycznej może diametralnie zmienić psychiczne i społeczne położenie osób chorych. Raptem okaże się, że są one w stanie normalnie funkcjonować, komunikować się z innymi, pracować.

Wygląd bowiem ma wielkie znaczenie i żadne frazesy o „bogatym wnętrzu” tego nie zmienią nawet wówczas, gdy będziemy chcieli zaklinać nimi rzeczywistość. Na szczęście medycyna estetyczna jest w stanie skutecznie naprawić to, co zepsuła natura.

Jeśli chcesz, nasza szkoła jogi Zielona Góra nauczy Ciebie ćwiczeń relaksacyjnych. www.mecom.com.pl